Rehberlik Hizmetleri

Türkiye’nin bir çok şehrinde profesyonel rehberlerimiz emrinizdedir. 


rehberlik-hizmeti Rehberlik Hizmeti

Türkiye’nin bir çok şehrinde profesyonel rehberlerimiz emrinizdedir. Grup gezilerinde kokartlı profesyonel Turist rehberi bulundurulması zorunludur. Profesyonel Turist rehberimiz Turizm rehberliği bölümünde veya bakanlığın açtığı kursta gerekli eğitimi aldıktan sonra başarılı olup kokartlı rehberlerdir. Bölgesel veya ülke bazında olmak üzere 2 tür Rehber vardır. Ayrıca gezilen alan hakkında daha iyi ve güvenilir bilgi edinmek için rehber alınması önerilir.

20 yıldan beri turizm sektöründe çalışan ekibimiz tecrübe ve bağlantılarıyla size Türkiye’nin heryerinde rehberlik hizmeti sağlayabilmektedir. Turizm Taşımacılık olarak alanında uzman rehberler ile yerli ve yabancı konuklara, kent içi ve kent çevresi turlar düzenlemektedir ve müşterilerine sadece rehberlik hizmeti sunabilmektedir. Turları İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Japonca, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça dillerinde de organize edebilen Turizm Taşımacılık aynı dillerde sadece rehberlik hizmeti de verebilmektedir.

Özellikle Çanakkale Şehitlikler turu için acentamız nitelikli rehber ve alan kılavuzu temininde sizlere yardımcı olmaktadır.
♬ ♪ ♭ ♫♪ Eğlence ve Gezilerin Baş Rolünde

                 ☆☆☆☆☆ Rehberlik Hizmetleri ☆☆☆☆☆