Havaalanı Transfer Hizmeti Kullanım Şartları

Havaalanı Transfer Koşulları

Değerli Müşterilerimiz,

Talep etmiş olduğunuz transfer hizmetiyle alakalı sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, daha seyahatinizin başlangıcında yolculuğunuzun eziyete dönüşmemesi için aşağıdaki kurallara uymanız rica olunur .

1) HİZMETLER
Firmamız, müşterilerine bakımlı ve lüks veya ekonomik sınıfı araçları ile en iyi hizmeti vermek için bu sektörde bulunmaktadır. Araçlarımız sizin araçınız sayılması da sizlerin araçlarımıza kendinizin gibi bakmasını gerektirmektedir.

2) REZERVASYON
Transfer talebinde bulunacak kişi yada firmalar, sitemizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya +90 507 603 48 55 telefon numaramızdan rezervasyon yaparak hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

3) REZERVASYON ONAYI
Transfer rezervasyonunu yaptığınızda tarafımıza bildirdiğiniz telefon numarası size ait olmalı, İstanbul Acil Transfer Service çalışanları sizlere bırakmış olduğunuz telefon numarasından anında ulaşabilecek rezervasyonunuzu onayladıktan sonra transfer işlemleriniz yapılacaktır.

4) GELİŞ TRANSFERLERİ
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firmamızdan, transfer ve kiralama talebinde bulunan müşterilerimiz, kendi ülke veya şehirlerinde uçağa binmeden önce telefon ile geliş transfer taleplerini, son kez onaylattırmak zorundadır. Bunun nedeni Uçakların rötor yapmasından kaynaklıdır.

5) MÜŞTERİNİN KARŞILANMASI
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firması tecrübeli personeli veya sürücüsü, havalimanında, müşterinin adının yazılı olduğu tabela ile siz değerli kişileri karşılar.

6) TRANSFER ÜCRETİNİN ÖDENMESİ
Transfer ücretleri, transferin sonunda nakit olarak sürücüye ödenir.

7) VIP TRANSFERLER İÇİN ÖDEME
Transfer ve Araç kiralama ViP Araçlarla transfer yaptırma talebinde bulunan müşterilerin talepleri onaylandıktan sonra, En geç bir gün önce transfer ücretinin belli bir kısmını kapora alarak ödemek zorundadır.